רגע לנשימה

אמאל'ה אני לא מספיקה לנשום?
מכירים את התחושה הזו שאנחנו כ"כ עסוקים בין אם זה באינטנסיביות היום יומית ובעשייה במהלך היום לבין אם זה באינטנסיביות הפנימית חששות, דאגות, חרדות שמעסיקות לנו את הראש נונ-סטופ.
אז הטיפ שלי להיום מתרכז סביב הנשימה אולי ישמע מצחיק לחלקכם וכמה שהוא הכי פשוט וטבעי לפעמים התחושה היא שאנחנו פשוט לא מספיקים או לא מצליחים – לנשום!
יש אפילו כל מיני שיטות טיפול וריפוי הקשורות לנשימה כמו רייברסינג, תרגילי נשימה שונים ביוגה, המאפשרים לנוע להניע תהליכים פנימיים.
מה שאני מציעה לכם היום זה למצוא זמן קצר, זה יכול להיות לפני השינה, זה יכול להיות רגע לפני שמתיישבים לראות טלוויזיה בערב, זה יכול להיות שמחכים לאוטובוס או באוטובוס, שמחכים שהילדים ירדמו, ששותים רגע קפה – תמצאו לכם את הרגע שלכם.
תשבו או תשכבו ופשוט תנשמו כמה נשימות עמוקות לכיוון הבטן, נשימות עמוקות ואיטיות. ככה כמה פעמים למלא את חלל הבטן ולהוציא את האוויר באיטיות.
אם יש לכם כרגע איזור בגוף שיש בו יותר עומס, תפיסות או כאב אתם מוזמנים להפנות את הנשימה גם לשם ולכל איזור בגופכם שמבקש זאת כעת.
אם ישנן מחשבות, תחושות, משימות שמתרוצצות כרגע בראש ונראה שמקשות להתרכז בנשימה, זה בסדר – תראו אותן תבחינו בקיומן, אין צורך כרגע לשנות אותן פשוט לראות אותן ולקבל אותן כפי שהן.
ואולי עכשיו זה רגע טוב לנשימה?
שמתי תמונה להשראה יכולים לדמיין גם את מרחבי הים ורחשי הגלים
נשימה מהנה
×